Instruktorzy

Iwona Torbicka-INCI

5-Taniec-orientalny-wyzwal-3738Właścicielka i główna trenerka szkoły, Iwona Torbicka (Inci), posiada wszechstronne doświadczenie w nauczaniu tańca (oprócz belly dance – hip-hop, disco dance), fitnessu i akrobatyki. Przygotowuje tancerki do występów konkursowych. Jej uczennice z powodzeniem brały udział w wielu Mistrzostwach Polski, Europy.

Wielu konkursach krajowych i międzynarodowych.

Jako pierwsza podjęła współpracę ze wschodem- Rosja, Ukraina,  w celu propagowania, nauki, rozwoju tańca orientalnego wśród polskich tancerek.

Organizuje kursy, szkolenia wyjazdowe, kongresy taneczne mające na celu edukację i rozwój uczennic. Współpracuje z Ligą Profesjonalistów Tańca Orientalnego co przekłada się na wzrost zainteresowania udziałem w konkursach tanecznych osób tańczących a tym samym rozwój szkół tańca.

Jest sędzią na konkursach międzynarodowych.

Jest organizatorem Mistrzosw Europy w Tańcu Orientalnym w Polsce.

” Inci, wyjątkowo dba o przyjazną atmosferę zajęć, życzliwe i troskliwe podejście do kursantek, roztaczanie pozytywnej energii, masowe „zarażanie” genem Orientu (AktivGenem!”

Jej uczennice mówia o niej Matka 😉

Joanna Dudek- taniec orientalny( taniec brzucha)

Asia ma stronę_n

Kiedy słyszę pytanie jak rozpoczęła się moja przygoda z tańcem i dlaczego, nie potrafię na nie odpowiedzieć. Widocznie wszystko zaczęło się już w momencie kiedy byłam w brzuchu mojej mamy, która zawsze marzyła o tym, by być baletnicą.
Już w wieku 5 lat zostałam wysłana na pierwsze zajęcia, które okazały się wystarczającym bodźcem do tego, by kontynuować tę pasję aż po dziś dzień.
Przez okres całego dzieciństwa oraz późniejsze lata przechodziłam przez rożne style taneczne, jak taniec ludowy, taniec towarzyski, cheerleaders, taniec współczesny, tango argentyńskie, by ostatecznie dostrzec piękno w tańcach charakterystycznych takich jak taniec orientalny oraz flamenco.

Znajomość różnych styli tanecznych pomaga mi w lepszym poznaniu własnego ciała a co za tym idzie, w tworzeniu choreografii opartych na różnych technikach, o różnorakim charakterze.
Kiedy jestem pytana o źródło mojego szczęścia, odpowiadam machinalnie – taniec. Bowiem kiedy tańczę, wiem, naprawdę wiem, że żyję. I wiem, że chciałabym zarażać tym szczęściem każdego, kto znajduje się w moim otoczeniu.

Joanna Dudek, wielokrotna zwyciężczyni konkursów tańca orientalnego, zarówno w Polsce jak i za granicą. Do jej najbardziej prestiżowych tytułów można zaliczyć: Oriental Queen of Poland oraz Miss Bellydance of Poland 2014, II wicemiss Orient Express 2015 w Wiedniu, laureatka III miejsca w konkursie Pyramids Awards 2014 w Szkocji, Mistrzyni oraz Wicemistrzyni Europy Wschodniej w wielu kategoriach, wielokrotna zwyciężczyni podczas konkursu Karavan 2014 oraz 2015 w kategorii profesjonalistów we Lwowie, na Słowacji oraz laureatka wielu prestiżowych konkursów organizowanych w Polsce. Do jej najświeższych osiągnięć należy zaliczyć zdobycie I miejsca w kategorii Fusion/Show podczas Festiwalu Ah Ya Elbi (październik, 2015). Jej wieloletnie doświadczenie taneczne nie tylko w tańcu orientalnym, ale oparte również na wielu innych technikach, pomaga jej tworzyć wyjątkowe choreogarfie pełne emocji i kobiecej wrażliwości na piękno muzyki. Serdecznie zapraszamy do magicznego świata orientu, do którego wprowadzi nas tancerka szkoły AktivGen z Lublina!

 

 

 Monika Denda

Monika Denda

Jedna z pierwszych uczennic Iwony Torbickiej, związana z klubem AktivGen od 7 lat..

Pasjonatka konkursów orientalnych, regularna uczestniczka warsztatów. Jako instruktorka – cierpliwa i zabawna Jej sposób nauczania jest klarowny czytelny. Ma na swoim koncie sukcesy pedagogiczne. Jej uczennice występują w na scenach i w konkursach odnosząc sukcesy.

Jako tancerka – zdobywczyni wielu nagradzanych miejsc na konkursach w kraju i za granicą.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s